Horesca Lieferink
Hoofdkantoor & vestiging Twello
Vestiging Zeist
Vestiging Raamsdonksveer
Vestiging Goirle
WhatsApp ons voor al uw vragen

Ons Verkoopteam

Met onze service en ons verkoopteam willen wij garant staan voor kwaliteit en voor ons motto ‘klant centraal’, dit laten wij graag aan onze klanten zien.

Onze mensen achter de producten

even aan u voorstellen

De medewerkers van onze verkoop binnendienst zijn gekoppeld aan een (senior) horeca adviseur. Zij werken als ’tandemteam’ nauw samen om korte lijnen te onderhouden met onze klanten. Door iemand van de verkoop binnendienst en de verkoop buitendienst aan elkaar te koppelen zijn er nu twee vaste aanspreekpunten. Door de werkzaamheden op te splitsen kunnen we de kwaliteit blijven leveren naar de maatstaven van onze missie en visie, namelijk
‘de klant staat centraal’. Met dit serviceteam willen wij hiervoor garant staan en dit willen wij ook duidelijk aan onze klanten laten zien.

Wij willen het verschil maken, heeft u vragen, bel ons gerust, telefoonnummer 0571-287040.

ons verkoopteam

Verkoopleider Horesca Lieferink:

Daan van Iterson
Verkoopleider
E: d.vaniterson@lieferink.nl
T: 06-12067012

Vestiging Twello:

Harry Klaasen & Remco Baan
Senior Horeca adviseur
E: h.klaasen@lieferink.nl 
T: 06-22709442
T: 0571-287002

Ronald Rosevink & Remco Baan
Horeca adviseur
E: r.rosevink@lieferink.nl 
T: 06-21218565
T: 0571-287002

Stefan Wolfkamp & Remco Baan
Horeca adviseur
E: s.wolfkamp@lieferink.nl 
T: 06-38854163
T: 0571-287002

Vestiging Zeist:

Vacature & Mathieu Rebel
Horeca adviseur
E: 
T: 06-21218565
T: 030-6981157

Davey Boné & Mathieu Rebel
Horeca adviseur
E:  d.bone@lieferink.nl
T: 06-13085541
T: 030-6981157

Marco van Ditmarsch &Mathieu Rebel
Horeca adviseur (vanaf 16-06-2024)
E: m.vanditmarsch@lieferink.nl
T: 06-12994193
T: 030-6981157

Vestiging Raamsdonksveer:

Jürgen Slegers & Brenda Broeders
Senior Horeca Adviseur
E: j.slegers@lieferink.nl
T: 06-10231032
T: 0162-521570

Ralph van Dorst & Brenda Broeders
Horeca adviseur
E: r.vandorst@lieferink.nl
T: 06-15887367
T: 0162-521570

Michiel Oomen & Brenda Broeders
Horeca adviseur (vanaf 06-05-2024)
E: m.oomen@lieferink.nl
T: 06-30180746
T: 0162-521570

Patrick Jacquot & Brenda Broeders
Horeca Adviseur
E: p.jacquot@lieferink.nl
T: 06-22554009
T: 0162-521570

Vestiging Goirle:

Jasper van Nunen
Senior Horeca adviseur
E: j.vannunen@horescasmulders.nl
T: 06-38326578
T: 013-5313131

Frank Brouwers
Horeca adviseur
E:  f.brouwers@horescasmulders.nl
T: 06-13937538
T: 013-5313131

Carlo Verhagen
Horeca adviseur
E: c.verhagen@horescasmulders.nl
T: 06-53744728
T: 013-5313131

CONTACT

VOORDEELMAIL

Wilt u profiteren van onze voordeelacties? Meld u dan aan voor de voordeelmail van Horesca. U ontvangt dan alle aanbiedingen in uw mailbox. 

© 2020 Horesca Nederland. All rights reserved.